.

Witryny sosnowe

Regały i witryny drewniane lakierowane.

 

W naszej bogatej ofercie nie może zabraknąć regałów i witryn drewnianych, które powinny zająć swoje miejsce w eleganckim salonie, sypialni czy jadalni, wedle upodobania klienta. Witryna to mebel, który zdobi pięknie nasz dom, wykonane są z najwyższej jakości drewna sosnowego, posiadają różną formę, kształt oraz odmienną stylistykę.

W zależności od przeznaczenia trzeba wybrać taką witrynę, która zespoli się z pomieszczeniem, w jakim ma zająć miejsce. Jeśli zechcecie Państwo wybrać witrynę do salonu, wówczas są to witryny bardziej eleganckie, posiadają więcej przeszkleń, delikatnych rzeźb, ornamentów lub uchwytów zdobionych. Te klasyczne witryny wyróżniają się ponadczasowym stylem, designem, który fascynuje i zaraża swoim niespotykanym wdziękiem, jak i stylem.

Gdy zechcemy wybrać witrynę do jadalni, będzie bardziej praktyczna, prostsza i służąca przede wszystkim do przechowywania w niej obrusów, świec, serwetek, czy różnego rodzaju akcesoriów dotyczących stołów w jadalni. Możemy z powodzeniem również w takiej witrynie zaprezentować w jej górnej części zastawę, misy, wazy, talerze i wszelkiego rodzaju kuchenne specyfiki, będą wspaniale prezentować się w witrynie.

Gdy zechcą Państwo zakupić witrynę do wyposażenia gabinetu lub salonu, będzie ona dobrym meblem na książki, gazety oraz wszelkiego rodzaju bibeloty, które zechcemy w niej umieścić. Musimy jednak pamiętać, że witryna musi być dopasowana do stylu, w jakim urządzony jest dom, musi zgrać się z kolorystyką wnętrza, jak i całością formy.

Można wyszczególnić parę rzeczy, gdy mamy do czynienia z pomieszczeniem jasnym, gdzie ściany pomalowane są słonecznymi farbami, najlepiej będzie pasować biała witryna, zaś witryny rustykalne, zainspirowane designem wprost ze wsi, będą dobrze współgrać z meblami antycznymi, przyciężkimi, masywnymi okuciami itd.

Natomiast gdy jesteście Państwo miłośnikami prostych form, to nowoczesne witryny do salonu, będą jak najbardziej na miejscu.

Następnym wspaniałym meblem wartym uwagi jest regał drewniany, regały na książki, dokumenty, oraz na różne przedmioty domowe. Regały doskonale komponują się w salonie, sypialni, oraz w pokoju dziecka. Regały we wspaniały sposób zagospodarowują powierzchnię mieszkania, zajmując tak niewiele przestrzeni, a jednocześnie potrafią pomieścić w sobie wiele niezbędnych rzeczy, jak książki, różne bibeloty, czy zabawki, jeśli chodzi o pokój dziecka. Regały i witryny wykonane są solidnie z sosnowego drewna wykończone ekologicznym wodnym lakierem bezbarwnym.

Serdecznie zapraszamy do zakupu.

787,00 zł
787,00 zł
1 161,00 zł
433,00 zł
716,00 zł
1 033,00 zł
787,00 zł

Prosta witryna z litego drewna dostępna w różnych kolorach

787,00 zł

Biblioteczka sosnowa idealna na Twój księgozbiór

1 161,00 zł

Narożna witryna drewniana pomoże zagospodarować każdy kąt

433,00 zł

Wąska witryna, biblioteczka z drewna sosnowego idealna do pokoju młodzieżowego

716,00 zł
1 033,00 zł

Witryna biurowa z litego drewna zamów już dziś