.

Szafki na buty sosnowe

Szafki na buty drewniane lakierowane

Jedno jest pewne, nasze buty, kapcie czy kalosze potrzebują swojego stałego miejsca, gdzie będą mogły swobodnie przebywać i przy tym nie przeszkadzać nikomu, ani też nie plątać się pod nogami. W tym celu wzbogaciliśmy naszą ofertę o drewniane lakierowane szafki na buty.

Jeśli jesteście Państwo posiadaczami przedpokojów, korytarzy, to gdy postawicie w nich drewnianą szafkę na buty, całe wnętrze natychmiast się zmieni, stanie się bardziej ciepłe, przytulne i nabierze miłego charakteru.

Dlaczego tak jest? Oraz jak to działa?

Nasze szafki na buty wykonane są z naturalnego sosnowego drewna, szafeczki te wprost zachwycają swoim pięknym wyglądem, wspaniałym urokiem a wszystko to zawdzięczają również temu, że są z naturalnego drewna i ono zachwyca swoim pięknem i ciepłą barwą. Całość sprawia, że człowiek ma wrażenie przebywania blisko natury.

Szafki sosnowe  wykonane zostały w różnym stylu, a niejedna z nich nawiązuje do bardzo modnego dzisiaj stylu skandynawskiego, który wykazuje się niezwykłą prostotą, minimalizacją przy jednoczesnym zachwycie, gdy możemy cieszyć się z tych małych mebli, stworzonych z myślą o naszych butach. Gdy znudziła ci się wąska długa szafka, to zapraszamy do nieco innego kształtu, koloru, szafki wykonane są w różnym stylu i guście, tak by każdy z państwa mógł wybrać coś na miarę własnych oczekiwań.

U nas znajdziesz szafki z trzema bądź czterema drzwiczkami, szafki, które w bardzo prosty i funkcjonalny sposób można otwierać i zamykać, nie obawiając się, że ubieranie butów stanie się jakimś ciężkim zajęciem. Szafki na buty przynoszą wręcz bardzo korzystne rozwiązanie dla naszych butów, kapci, czy kaloszy, szczególnie gdy mamy dzieci, które często porzucają obuwie tuż przy wejściu do domu, i biegną dalej do swoich spraw i zabaw. W takim przypadku szafki stają się świetnym rozwiązaniem na utrzymanie porządku w „świecie butów”, a dzieci mogą uczyć się jak je układać w pułkach i dbania o czystość i porządek. Tak więc można by rzec, że wygoda, zabawa i pewne obowiązki idą ze sobą w parze, a miły i wspaniały urok szafek umila nam życie i świetnie prezentuje się jako wyposażenie domu.

Serdecznie zapraszamy do zakupu.

312,00 zł
284,00 zł
282,00 zł
282,00 zł
265,00 zł
282,00 zł
433,00 zł
393,00 zł
393,00 zł

Prosta i funkcjonalna szafka na buty idealna dla Twojego przedpokoju