.

Szafki nocne sosnowe

Komody i szafki nocne drewniane lakierowane

 

Nasza sypialnia to miejsce, w którym chętnie przebywamy z uwagi na odpoczynek i sen. Głównym i centralnym punktem w niej jest łóżko, które powinno być wygodne i posiadać ciekawy design.

Zaraz obok łóżka jest miejsce na obowiązkową szafkę nocną. Szafka nocna nie jest jakimś szczególnym meblem, który jest jakoś wyeksponowany, jednak jest bardzo przydatna i ma ogromne znaczenie, jeśli chodzi o naszą sypialnię. Szafki mają szereg zastosowań, pełnią różne funkcje i mogą pomieścić dla nas wiele potrzebnych rzeczy. Gdy budzimy się w środku nocy, możemy z powodzeniem zapalić lampkę, która stoi na szafce nocnej, ona oświetli nam pokój i będziemy mogli bezpiecznie wstać z łóżka i udać się w pożądanym przez nas kierunku. Lampka postawiona na szafce nocnej również jest przydatna, gdy wieczorem zechcemy poleżeć w łóżku, przeczytać książkę, gazetę czy też jesteśmy w trakcie robienia jakichś notatek. Na podręcznej szafce nocnej możemy z powodzeniem postawić radio oraz słuchać audycji radiowych leżąc wygodnie w łóżku. Gdy znów chorujemy, to szafka staje się dobrym meblem, gdzie możemy przetrzymywać wszelkiego rodzaju lekarstwa, napoje, oraz wszelkie przyrządy, które są nam potrzebne na dany czas.

Komoda sosnowa, którą oferujemy, jest świetnym rozwiązaniem dla Państwa sypialni, wszystkie nasze komody i szafki są lakierowane wodnym lakierem bezbarwnym, dzięki czemu są odporne na osiadanie kurzu, oraz zabezpieczają powierzchnię szafki przed ewentualnym uszkodzeniem mechanicznym, jak otarcia, uderzenia, wylany płyn. Lakier chroni doskonale włókna drewna, dlatego wszelki napój nie ma prawa wsiąknąć w strukturę drewna, przez co spływa po powierzchni, pozostawiając szafkę w nienaruszonym stanie.

Nasze szafki i komody są dosyć pojemne, posiadają w środku sporo miejsca, na przechowanie różnych podręcznych przedmiotów, oraz co tylko uznamy za stosowne, by mieć pod ręką w nocy.

Zachęcamy serdecznie do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą szafek i komód.

226,00 zł
179,00 zł
185,00 zł
190,00 zł
133,00 zł
281,00 zł
226,00 zł
121,00 zł
121,00 zł
226,00 zł