.

Łóżka sosnowe

Łóżka drewniane lakierowane

 

W naszej ofercie nie może zabraknąć oczywiście podstawowego mebla, którym jest łóżko, dzięki niemu to regenerujemy siły i wypoczywamy. Łóżko jest bardzo ważnym zakupem dla domu, gdyż od naszego dobrego spania zależy cały nasz dzień, dlatego też łóżko powinno być wygodne, dostosowane odpowiednio do potrzeb człowieka, tak byśmy mogli czuć się w nim komfortowo i przestrzennie. Łóżko nie powinno być za ciasne, za małe, jednak dostosowane szczególnie do indywidualnych potrzeb każdego człowieka.

Oferujemy łóżka sosnowe lakierowane, w różnych kształtach. Na pewno każdy z Państwa, którzy szukacie wyjątkowego łóżka dla siebie, będziecie mogli przyjrzeć się naszej kolekcji łóżek i przetestować je wybierając optymalną wersję dla siebie. Łóżko drewniane nigdy nie wychodzi z mody, drewniane łóżka są ponadczasowe, gdyż są zawsze w modzie.

Ze względu na swoje walory wzrokowe, estetyczne, łóżka sosnowe mają bardzo naturalny wygląd, są miłe dla oka i wprawiają w zachwyt niejednego domownika. Łóżka sosnowe są lakierowane i właśnie takie cieszą się dużym powodzeniem wśród potencjalnych odbiorców, którzy pragną urządzić swoje sypialnie w różnych stylach, od glamour, przez klasyczny, czy marynistyczny po romantyczny styl. Lakierowanie bezbarwne jest bardzo ładne, a jego efekt końcowy budzi podziw lekkiego subtelnego usłojenia, które przyciąga swoim widokiem.

Łóżka lakierowane są jednymi z łóżek, które najłatwiej można utrzymać w czystości, ponieważ drewno całe pokryte jest ekologiczną warstwą lakieru, który zabezpiecza całe drewno przed urazami mechanicznymi oraz ewentualnym wylaniem na nie płynów. Lakier osłania strukturę drewna i zabezpiecza je, by woda nie przedostała się głębiej, dlatego spływa ona po powierzchni i mebel zostaje nienaruszony. Samo łóżko czasem wymaga pielęgnacji, trzeba zdawać sobie sprawę, że po kilku latach użytkowania lakier może samoistnie się wycierać, i nie jest to nic złego. Dlatego, aby zachować na długo najlepszy wygląd łóżka, możemy śmiało używać specjalnych kosmetyków, które regenerują minimalne lekkie otarcia czy uszkodzenia.

Serdecznie zapraszamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą łóżek i do zakupu. Polecamy się.

472,00 zł
312,00 zł
439,00 zł
340,00 zł
111,00 zł
356,00 zł
472,00 zł
312,00 zł
439,00 zł
340,00 zł