.

Biurka sosnowe

Biurka drewniane lakierowane

 

Biurko to bardzo pożądany mebel w każdym domu, przy biurku możemy spokojnie zasiąść i doglądać naszych domowych spraw, liczyć budżet domowy czy wszelkie rachunki. Biurko jest też obowiązkowym meblem, jeśli chodzi o nasze pociechy, które chodzą do szkoły. Przy biurku dzieci odrabiają lekcje domowe, spędzają czas, rysując, grając oraz pisząc. Tak naprawdę biurko jest wszechstronne, pozwala na wypoczynek i rozrywkę.

Nowoczesne biurka sosnowe pokryte są lakierem, dlatego też w naszej ofercie nie mogło zabraknąć właśnie takiego biurka, które w całości zostało pokryte ekologicznym wodnym lakierem bezbarwnym. Biurko lakierowane prezentują się niezwykle elegancko, ich cały design jest wyjątkowy, ze względu na naturalne usłojenie, które swoją prostotą i naturalnym wyglądem przyciąga uwagę i budzi radosne odczucia. Drewniane biurka, doskonale wkomponują się do każdego wnętrza nie tylko o nowoczesnym charakterze, dlatego, że meble z drewna łączą różne style i mogą z powodzeniem być wszędzie, ponieważ drewno jest ponadczasowe i nigdy nie przestaje być modne i na topie.

Nasze biurka są różnie zrobione, są te z wieloma szufladami przeznaczone na rozmaite podręczniki, książki, zeszyty czy przybory szkolne. Natomiast te z jedną szufladą, czy szafką przeznaczone dla tych, którzy preferują bardziej taki styl. Tak więc do wyboru do koloru, można według swego upodobania i gustu, wybrać optymalną wersję biurka dla siebie i potrzeb, jakie owe biurka ma spełniać.

Ekologiczny lakier pokrywający biurko gwarantuje ochronę, jest to zabezpieczenie przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi, otarciami, zarysowaniami, wgnieceniami, jak i wylewaniem się płynów. Struktura drewna jest dobrze zabezpieczona i nie przyjmie żadnej ilości płynu, a raczej wszystko spłynie po powierzchni biurka, tak więc całość zostanie nienaruszona w stanie idealnym.

Nasze biurka sosnowe to dobry wybór dla Państwa i waszych dzieci, które jak wiadomo, gdy chodzą do szkoły, potrzebują miejsca na odrabianie lekcji, pisanie wypracowań, czytanie, oraz sporządzanie różnego rodzaju prac. Dlatego właśnie biurko jest od tego, by można było wykonywać przy nim wszystkie te czynności zgodnie ze swoim przeznaczeniem.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszych biurek, mamy nadzieję, że któreś z nich trafi w Państwa gust, i stanie dumnie w waszym salonie lub pokoju.

Serdecznie zapraszamy do zakupu.

409,00 zł
409,00 zł
602,00 zł
602,00 zł
336,00 zł
409,00 zł
409,00 zł
602,00 zł
602,00 zł