.

Półki sosnowe

Dzisiaj mamy przyjemność zaprezentować Państwu wspaniałą modułową półkę w kształcie plastra miodu. Jest to półka o nieprzeciętnym designie, nowoczesna stylizacja i projekt, który sprawia, że całość jej wykonania przyciąga swoim wyglądem, budzi ciepłe skojarzenia plastra miodu, zachęca czytelników, do gromadzenia książek w nowoczesny ciekawy sposób, lub bibelotów, zgodnie z preferencjami domowników.

Półka sosnowa poza walorami estetycznymi jest bardzo praktyczna i pozwala na sprawną organizację przestrzeni, zagospodarowanie książek, jak i różnego rodzaju bibelotów, elementów dekoracyjnych, można również wyeksponować własne zdjęcia, pamiątki z wakacji i jak wcześniej wspominaliśmy książki, które stają się ozdobą w każdym domu. Półka ta staje się niezwykłym elementem na ożywienie całego wnętrza, jest swego rodzaju urozmaiceniem całej powierzchni ściennej, a możemy ją umieścić z powodzeniem jednakowo w salonie, jak i w sypialni, w przedpokoju, wszędzie tam, gdzie można ozdobić ładnie wnętrze, oraz wyeksponować to, co chcemy.

Półka heksagon  z uwagi na swój modułowy charakter, nie zabiera zbyt dużo miejsca, wręcz przeciwnie, ułatwia znacznie tworzenie przestrzeni, na której można śmiało eksperymentować. W przypadku półek modułowych system ten umożliwia nawet zabawę, gdyż pojedyncze elementy można ze sobą dowolnie łączyć, tak więc wena twórcza i wyobraźnia są tutaj mile widziane.

Półka jest niezwykle dekoracyjna, składa się z kilku heksagonów, i jak wcześniej wspominaliśmy, z połączenia wielu modułów można stworzyć unikatowy kształt, wzór, który będzie sprzyjać całemu wnętrzu, ożywi je, doda blasku. Półka modułowa nie zawiera pleców, można ją również z powodzeniem postawić na komodzie, oraz stoliku, posiada zarówno funkcję stojącą, jak i wiszącą. Półka jest niezwykle pojemna, pomieści z powodzeniem zabawki, książki, bibeloty. Gdy zechcecie Państwo umieścić ją w kuchni, również spełni swoją funkcję jako miejsce na przyprawy, na drobne artykuły gospodarstwa domowego.

Na Wasze życzenie półki można wykonać indywidualnie, zgodnie z Waszymi wymogami, wtedy można dokonać zmiany koloru itd. Jeśli chcą Państwo stworzyć swoją własną niepowtarzalną kompozycję półki, to zapraszamy, aby wybrać kolory i zapytać nas o wycenę takiej półki. Po zatwierdzeniu zamówienia i wykonaniu go, półka w całości zostanie wysłana do Waszych rąk.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru zgodnie ze swoim gustem.

72,00 zł
360,00 zł
216,00 zł
432,00 zł
504,00 zł
504,00 zł
75,00 zł