.

Lampy

Niepowtarzalne lampy

 

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu cudowne lampy, które można śmiało powiedzieć, przekraczają najśmielsze ludzkie wyobrażenia, jakie można mieć o lampach. W dobie nowoczesności, techniki i wynalazków, lampy te zrobią furorę w twoim wnętrzu, a ono już nigdy nie będzie takie samo. Lampy te łamią wszelki stereotyp i stawiają wyzwanie w świecie lamp.

Oferowane przez nas lampy są niezwykłe, gdyż wykonane są od początku do końca w sposób ręczny, to daje nam wyraz spektakularnego designu. Natura lamp jest bardzo wymowna, a wszystkie one są bardzo artystyczne. Cały sznur czy sznury trzymające lampę, stanowią doskonałe zjawisko „iluzji” zarówno dosłownie, jak i też w przenośni. Lampy są niezwykle oryginalne, zadziwiają nas swoim wyglądem, zaskakują i prezentują się niebywale dobrze, reprezentując nam nowoczesny wymiar aranżacji wnętrza. To świetny pomysł, na efektowne urządzenie mieszkania, biura czy kafejki. Sam obraz lampy wnosi swoim wyglądem, niebywały posmak czegoś niezwykłego oraz dotąd niespotykanego.

Lampy te wykonane są ręcznie z grubej plecionej liny, tak więc od początku do końca jest to rękodzieło zwane hand-made, dlatego cieszą się jeszcze większym „wzięciem”, gdyż moda na rzeczy ręcznie robione podbija światowy rynek, w tym Polski.

Lampy sznurowe można dowolnie związywać, zawiązywać, można bawić się jej kształtem, długością i patrzeć tylko jak nasze wnętrze robi się niebywałe, ciekawe czy też niestandardowe. To nowy design w świecie lamp, gdzie intrygującym jest fakt, że lampy wykonane są w tak bardzo prosty sposób, a jednocześnie przykuwają uwagę i wzrok wielu ludzi.

Lampa jest prosta w obsłudze, czyszczeniu i użytkowaniu, tak więc nie wymaga dodatkowych instrukcji. Jeśli cenią sobie Państwo gust, niepowtarzalny artystyczny klimat, to serdecznie zapraszamy do wyboru lamp, które oświetlą was w sposób dotychczas nieznany. Lampy zostały stworzone w różnych kształtach, rozmiarach i wzorach, wystarczy wybrać odpowiednią według własnego gustu i upodobania.

Serdecznie zapraszamy do wyboru lampy.

900,00 zł
160,00 zł
280,00 zł
200,00 zł
442,00 zł
510,00 zł
160,00 zł
280,00 zł
200,00 zł
442,00 zł
510,00 zł