.

Drewniane meble dziecięce, 100% ekologiczne

Meble dziecięce Jaś i Małgosia

Kolekcja Jaś i Małgosia -  meble dla dzieci.

Jeśli pragniesz umeblować swej pociesze pokój, to zapraszamy na dziecięce meble, mebelki rozkoszne, kolorowe i pocieszne. Mamy przyjemność przedstawić Państwu w naszej bogatej ofercie kolekcję mebli dziecięcych „Jaś i Małgosia". Ta nowoczesna kolekcja mebli, z pewnością będzie wspaniałą ozdobą w pokoju dziecka, meble te są bardzo przestrzenne, dobrze wykonane oraz budzą ciepłą i przyjazną atmosferę wśród domowników. Wykonane zostały z precyzją, dokładnością, by móc służyć Waszemu dziecku jak najlepiej. Meble zostały wykonane z litego drewna sosnowego, a pokryte są ekologicznym lakierem. Oczywiście można dopasować kolor dodatków według naszej palety barw, tak by meble mogły współgrać z Państwa oczekiwaniami i wtapiały się w domowe pielesze.

W naszej ofercie możecie Państwo zobaczyć dziecięce szafy, komody, łóżka, toaletki, wszystkie te meble pomieszczą w sobie dziecięce ubrania, artykuły szkolne, książki, gazety, komiksy oraz zabawki. Meble są niezwykle pojemne i zapraszają swoim wdziękiem, do tego, by móc z nich korzystać w sposób zgodny z przeznaczeniem.

Jeśli chcesz sprawić swojemu dziecku wspaniały prezent, dobrą zabawę to zapraszamy do zakupu mebli z serii „Jaś i Małgosia', poza cudownym wizualnym efektem, są niezwykle funkcjonalne i ergonomiczne, to one dostosowują się do określonych potrzeb człowieka, a nie człowiek do nich, przez co służą człowiekowi, najlepiej jak potrafią.

Wasze pociechy z pewnością będą odkrywać swoje miejsce, wśród tak wspaniałych mebli, które będą towarzyszyć im w ich dorastaniu i spędzaniu czasu z rodziną lub samodzielnie w pokoju, odrabiając lekcje, bawiąc się, grając. Wszelkie ubrania, ulubione przedmioty, zabawki znajdą na pewno swoje stałe miejsce, gdy będzie można powkładać je we wspaniałe szafy, komody, biurka, a łóżka przyniosą komfort spania, wygodę oraz będą cieszyć oko naszych pociech. Serdecznie zapraszamy Państwa do zakupu.

356,00 zł
424,00 zł
891,00 zł
743,00 zł
226,00 zł
1 172,00 zł
1 023,00 zł
647,00 zł
726,00 zł

Łóżko drewniane dziecięce, białe meble z kolorowymi dodatkami. Kup już dziś

424,00 zł
891,00 zł
743,00 zł
1 172,00 zł
1 023,00 zł
647,00 zł

Biały regał na zabawki, drewniane meble dziecięce

726,00 zł

Drewniany regał dziecięcy, sosnowa biblioteczka biała