.

Ekologiczne meble Klasik z litego drewna sosnowego

Meble Sosnowe Klasik

Kolekcja Mebli lakierowanych CLASSIC

Na samym początku chcemy zaznaczyć, że meble drewniane to nasza specjalność, posiadamy pasję do mebli, oraz dbamy by pochodziły z najlepszego drewna sosnowego. Meble z kolekcji Classic wykonane są z litego drewna sosnowego najwyższej jakości. Ta kolekcja cieszy się klasycznym stylem, a meble tworzone są według najnowszych standardów, blaty delikatnie zaokrąglone, drewniane uchwyty oraz frezowanie drzwi, sprawiają, że meble sprawiają wrażenie stapiania się z całością wnętrza, wszystko wspaniale współgra ze sobą.

Meble te zostały wykończone ekologicznym wodnym lakierem bezbarwnym. Cechują się solidną i trwałą konstrukcją, i jak wcześniej wspominaliśmy trwałym wykończeniem w postaci ekologicznego lakieru. Dodatkową cechą charakterystyczną jest to, że meble z litego drewna można wspaniale dopasować do każdego miejsca wolnego, w danym pomieszczeniu. Meble dostępne w różnych oferowanych dla Państwa rozmiarach, tak by mogli Państwo wygodnie i bez problemu dopasować je do własnego salonu, pokoju, kuchni czy sypialni. Seria mebli CLassic, jest serią o bardziej tradycyjnych meblach, jednak szeroki ich wybór sprawia, że pasują one do każdego stylu.

Meble z drewna sosnowego są niezwykle trwałe, oraz emanują swoim naturalnym wdziękiem. Mamy dla Państwa również propozycję na Wasze życzenie, możemy meble wybarwić naturalnym woskiem z naszej podstawowej palety barw.

W tej ofercie mebli Classic sosnowych znajdziecie meble do każdego pomieszczenia i na każdą kieszeń. Oferujemy szafy sosnowe, komody sosnowe, łóżka sosnowe, regały sosnowe, witryny sosnowe, oraz szereg innych mebli, które mogą Państwo zobaczyć na naszej stronie internetowej w naszej ofercie. Meble zarówno do gabinetów, salonów, oraz hoteli, gdzie mogą Państwo wyposażyć elegancko każde wnętrze, wprowadzając atmosferę przytulności i ciepła.

Nasza cała oferta podzielona jest na różne kolekcje, dlatego też możecie Państwo dokonać wyboru, ściśle według własnego gustu i upodobania.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

281,00 zł
909,00 zł
802,00 zł
953,00 zł
635,00 zł
825,00 zł
601,00 zł
565,00 zł
653,00 zł