PRZEDPOKÓJ

SALON

POKÓJ DZIECIĘCY

SYPIALNIA

NATURA WARTA POSIADANIA

Meble drewniane to marzenie w aranżacji wnętrz dla wielu osób. Mają w sobie urok, który jest absolutnie wyjątkowy i nie do zastąpienia. Drewno bowiem jest materiałem naturalnym, a więc najlepiej oddziałującym na zmysły człowieka. To, co naturalne i ekologiczne, najbardziej przypada do gustu a organizm ludzki najlepiej czuje się w otoczeniu właśnie takich materiałów.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji i dystrybucji właśnie mebli drewnianych, które zachwycają wyjątkowym pięknem, jednocześnie są bardzo solidne i funkcjonalne. Znajdą Państwo u nas meble woskowane, rustykalne, prowansalskie a także wysokiej jakości stelaże i materace firmy M&K Foam Koło.

WYJĄTKOWE MEBLE DLA WYJĄTKOWYCH OSÓB

Jeśli chcesz sprawić swojemu dziecku wspaniały prezent, dobrą zabawę to zapraszamy do zakupu mebli z serii „Jaś i Małgosia', poza cudownym wizualnym efektem, są niezwykle funkcjonalne i ergonomiczne, to one dostosowują się do określonych potrzeb człowieka, a nie człowiek do nich, przez co służą człowiekowi, najlepiej jak potrafią.

Wasze pociechy z pewnością będą odkrywać swoje miejsce, wśród tak wspaniałych mebli, które będą towarzyszyć im w ich dorastaniu i spędzaniu czasu z rodziną lub samodzielnie w pokoju, odrabiając lekcje, bawiąc się, grając. Wszelkie ubrania, ulubione przedmioty, zabawki znajdą na pewno swoje stałe miejsce, gdy będzie można powkładać je we wspaniałe szafy, komody, biurka, a łóżka przyniosą komfort spania, wygodę oraz będą cieszyć oko naszych pociech. Serdecznie zapraszamy Państwa do zakupu.

RUSTIC DESIGN >>>

Meble woskowane znajdujące się w naszej ofercie są wyrobem polskim z okolic Krakowa. Jako producent rodzinna marka dbająca o dobrą jakość i zadowolenie Klienta, dokładamy wszelkich starań, by meble woskowane zachwycały i zdobiły wnętrza przez lata.
Cechą charakterystyczną rustykalnych mebli woskowanych jest bowiem ich długowieczność z zachowaniem nienagannego wyglądu i funkcjonalności.
 
Swoim wizerunkiem drewniane meble woskowane nawiązują do rustykalnego stylu, co jest zasługą zastosowania naturalnego wosku na bazie wosku pszczelego, licznych postarzeń, ręcznie kutych uchwytów, pordzewiałych okuć oraz pozostawienia naturalnych struktur działalności korników.
Wszystko to w połączeniu z litym drewnem sosnowym daje tak fantastyczne rezultaty.
 


POLECANE PRODUKTY