.

Półka drewniana diament COS 21

75,00 zł
Size Chart
Size Chart

Measuring Tips to Assure The Best Fit

  • Measure your back size – wrap the measuring tape snugly around your ribcage, just under your bust line 1, keeping it horizontal. This will give you your band size.
  • Then measure around the fullest part of your bust 2 , again keeping the tape horizontal.
  • To determine the size of pants, measure the girth of the waist 3 and hips 4
  • The following charts will help you match the designer’s size scheme for this product (indicated in the dropdown) to your usual size

size guide visible to all products

UKUSAEUBUSTWaistHips
XS 8 4 34 31/32 23/24 33/34
S 10 6 36 33/34 25/26 35/36
M 12 8 38 35/36 27/28 37/38
L 12 8 38 35/36 27/28 37/38
XL 10 6 36 33/34 25/26 35/36

DREWNIANA PÓŁKA COS 21

Dzisiaj mamy przyjemność zaprezentować Państwu wspaniałą modułową półkę w kształcie diamentu. Jest to półka o nieprzeciętnym designie, nowoczesna stylizacja i projekt, który sprawia, że całość jej wykonania przyciąga swoim wyglądem, budzi ciepłe skojarzenia, zachęca czytelników, do gromadzenia książek w nowoczesny ciekawy sposób, lub bibelotów, zgodnie z preferencjami domowników.

Półka diament  poza walorami estetycznymi jest bardzo praktyczna i pozwala na sprawną organizację przestrzeni, zagospodarowanie książek, jak i różnego rodzaju bibelotów, elementów dekoracyjnych, można również wyeksponować własne zdjęcia, pamiątki z wakacji i jak wcześniej wspominaliśmy książki, które stają się ozdobą w każdym domu. Półka ta staje się niezwykłym elementem na ożywienie całego wnętrza, jest swego rodzaju urozmaiceniem całej powierzchni ściennej, a możemy ją umieścić z powodzeniem jednakowo w salonie, jak i w sypialni, w przedpokoju, wszędzie tam, gdzie można ozdobić ładnie wnętrze, oraz wyeksponować to, co chcemy.

Półka drewniana z uwagi na swój modułowy charakter, nie zabiera zbyt dużo miejsca, wręcz przeciwnie, ułatwia znacznie tworzenie przestrzeni, na której można śmiało eksperymentować. W przypadku półek modułowych system ten umożliwia nawet zabawę, gdyż pojedyncze elementy można ze sobą dowolnie łączyć, tak więc wena twórcza i wyobraźnia są tutaj mile widziane.

Z połączenia wielu modułów można stworzyć unikatowy kształt, wzór, który będzie sprzyjać całemu wnętrzu, ożywi je, doda blasku. Półka modułowa nie zawiera pleców, można ją również z powodzeniem postawić na komodzie, oraz stoliku, posiada zarówno funkcję stojącą, jak i wiszącą. Półka jest niezwykle pojemna, pomieści z powodzeniem zabawki, książki, bibeloty. Gdy zechcecie Państwo umieścić ją w kuchni, również spełni swoją funkcję jako miejsce na przyprawy, na drobne artykuły gospodarstwa domowego.

Na Wasze życzenie półki można wykonać indywidualnie, zgodnie z Waszymi wymogami, wtedy można dokonać zmiany koloru itd. Jeśli chcą Państwo stworzyć swoją własną niepowtarzalną kompozycję półki, to zapraszamy, aby wybrać kolory i zapytać nas o wycenę takiej półki. Po zatwierdzeniu zamówienia i wykonaniu go, półka w całości zostanie wysłana do Waszych rąk.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru zgodnie ze swoim gustem.

 

 

Półka sosnowa o wymiarach zewnętrznych(1 moduł):

Wysokość : 44 cm

Szerokość : 33 cm

Głębokość : 10 cm

Grubość: 2 cm

Kolory wosku K 01, K 02, K 07, K 09, K 15 -koszt półki 75 zł

Kolor K 03, K 13, K 16, K 17 - koszt półki 83 zł

Kolor K 08 - koszt półki 86 zł

Meble wysyłane są w całości za pośrednictwem firmy kurierskiej, bardzo łatwe w montażu. Półka posiada wywiercone otwory oraz potrzebne kołki do zawieszenia.

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numer 696 364 841 lub na maila

meblewoskowane@gmaila.com

POWIĄZANE PRODUKTY