Komody, bieliźniarki sosnowe

Komoda bieliźniarka sosnowa C13A

Komody sosnowe, drewniane, lakierowane

Nasza sypialnia to miejsce, w którym chętnie przebywamy z uwagi na odpoczynek i sen. Głównym i centralnym punktem w niej jest łóżko, które powinno być wygodne i posiadać ciekawy design.

Zaraz obok łóżka jest miejsce na obowiązkową szafkę nocną. Szafka nocna  jest bardzo przydatna i ma ogromne znaczenie, jeśli chodzi o naszą sypialnię. Komody sosnowe mają szereg zastosowań, pełnią różne funkcje i mogą pomieścić dla nas wiele potrzebnych rzeczy.

Gdy budzimy się w środku nocy, możemy zapalić lampkę, która stoi na szafce nocnej. Lampka postawiona na szafce nocnej również jest przydatna, gdy wieczorem zechcemy poleżeć w łóżku aby przeczytać książkę. Na podręcznej szafce nocnej możemy z powodzeniem postawić radio oraz słuchać audycji radiowych leżąc wygodnie w łóżku. Gdy znów chorujemy, to szafka staje się dobrym meblem, gdzie możemy przetrzymywać wszelkiego rodzaju lekarstwa, napoje, oraz wszelkie przyrządy, które są nam potrzebne na dany czas.

Komoda sosnowa bieliźniarka

Komody sosnowe, którą oferujemy są świetnym rozwiązaniem do sypialni. Wszystkie nasze meble lakierujemy wodnym lakierem bezbarwnym, dzięki czemu są odporne na osiadanie kurzu. Zabezpieczają powierzchnię szafki przed ewentualnym uszkodzeniem mechanicznym, jak otarcia i uderzenia czy wylany płyn. Lakier chroni doskonale włókna drewna, dlatego wszelki napój nie ma prawa wsiąknąć w strukturę drewna, przez co spływa po powierzchni, pozostawiając szafkę w nienaruszonym stanie.

Nasze szafki i komody sosnowe  są dosyć pojemne, posiadają w środku sporo miejsca, na przechowanie różnych podręcznych przedmiotów, oraz co tylko uznamy za stosowne, by mieć pod ręką w nocy.

Zachęcamy serdecznie do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą szafek i komód.