Lampy

Niepowtarzalne lampy sznurowe

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu cudowne lampy, które możemy śmiało powiedzieć, przekraczają najśmielsze ludzkie wyobrażenia. W dobie nowoczesności, techniki i wynalazków, lampy te zrobią furorę w Twoim wnętrzu, a ono już nigdy nie będzie takie samo. Lampy te łamią wszelki stereotyp i stawiają wyzwanie w świecie lamp.

Lampy Hand Made

Oferowane przez nas lampy są niezwykłe, gdyż wykonujemy je od początku do końca w sposób ręczny. Natura lamp jest bardzo wymowna, a wszystkie one są bardzo artystyczne. Cały sznur czy sznury trzymające lampę, stanowią doskonałe zjawisko „iluzji” zarówno dosłownie, jak i też w przenośni. Lampy są niezwykle oryginalne. Zadziwiają nas swoim wyglądem. Zaskakują i prezentują się niebywale dobrze, reprezentują nam nowoczesny wymiar aranżacji wnętrza. To świetny pomysł, na efektowne urządzenie mieszkania i biura czy kafejki. Sam obraz lampy wnosi swoim wyglądem, niebywały posmak czegoś niezwykłego oraz dotąd niespotykanego.

Rustykalne lampy

Lampy te wykonujemy ręcznie z grubej plecionej liny. Od początku do końca jest to rękodzieło zwane hand-made, dlatego cieszą się jeszcze większym „wzięciem”. Moda na rzeczy ręcznie robione podbija światowy rynek, w tym Polski.

Lampy sznurowe możemy dowolnie związywać i zawiązywać, możemy bawić się jej kształtem i długością. Patrzeć tylko jak nasze wnętrze robi się niebywałe i ciekawe czy też niestandardowe. To nowy design w świecie lamp, gdzie intrygującym jest fakt, że lampy wykonane są w tak bardzo prosty sposób i jednocześnie przykuwają uwagę i wzrok wielu ludzi.

Lampy Eko

Jej obsługa, czyszczenie i użytkowanie jest bardzo proste. Nie wymaga dodatkowych instrukcji. Jeśli cenią sobie Państwo gust i niepowtarzalny artystyczny klimat, to serdecznie zapraszamy do wyboru lamp, które oświetlą was w sposób dotychczas nieznany. Lampy tworzymy w różnych kształtach, rozmiarach i wzorach, wystarczy wybrać odpowiednią według własnego gustu i upodobania.

Serdecznie zapraszamy do wyboru lampy.