Łóżka sosnowe

Łóżka drewniane lakierowane

W naszej ofercie nie może zabraknąć  podstawowego mebla, którym jest łóżko. Dzięki niemu regenerujemy siły i wypoczywamy. Łóżko jest bardzo ważnym zakupem, gdyż od naszego dobrego spania zależy cały nasz dzień. Powinniśmy wybrać łóżko wygodne i dostosowane odpowiednio do naszych potrzeb, tak byśmy czuli się w nim komfortowo i przestrzennie. Łóżko nie powinno być za ciasne i za małe, jednak dostosowane szczególnie do indywidualnych potrzeb każdego z nas.

Oferujemy łóżka sosnowe lakierowane, w różnych kształtach i wymiarach. Na pewno każdy z Was szuka wyjątkowego łóżka dla siebie. Przyjrzyjcie się naszej kolekcji łóżek z litego drewna i wybierzcie optymalną wersję dla siebie. Łóżko drewniane nigdy nie wychodzi z mody. Drewniane łóżka są ponadczasowe, gdyż są zawsze w modzie.

Łóżka sosnowe

Ze względu na swoje walory wzrokowe i estetyczne, łóżka sosnowe mają bardzo naturalny wygląd. Są miłe dla oka i wprawiają w zachwyt niejednego domownika. Łóżka sosnowe są lakierowane i właśnie takie cieszą się dużym powodzeniem wśród tych, którzy pragną urządzić swoje sypialnie w różnych stylach. Glamour i klasyczny, marynistyczny i romantyczny styl. Lakierowanie bezbarwne jest bardzo ładne, a jego efekt końcowy budzi podziw lekkiego subtelnego usłojenia i półmatowej faktury.

Klasyczne łóżka

Łóżka lakierowane są jednymi z łóżek, które najłatwiej można utrzymać w czystości. Drewno wykańczamy ekologiczną warstwą lakieru, który zabezpiecza całe drewno przed urazami mechanicznymi i ewentualnym wylaniem na nie płynów. Osłaniamy tym strukturę drewna i zabezpieczamy je, by woda nie przedostała się głębiej i spływa ona po powierzchni. Samo łóżko czasem wymaga pielęgnacji. Trzeba zdawać sobie sprawę, że po kilku latach  lakier może samoistnie się wycierać, i nie jest to nic złego. Dlatego, aby zachować na długo najlepszy wygląd łóżka, możemy śmiało używać specjalnych kosmetyków, które regenerują minimalne lekkie otarcia czy uszkodzenia.

Serdecznie zapraszamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą łóżek i do zakupu.