Meble Sosnowe Klasik

Kolekcja Mebli lakierowanych Klasik

Na samym początku chcemy zaznaczyć, że meble drewniane to nasza specjalność. Posiadamy pasję do mebli, dbamy by pochodziły z najlepszego drewna sosnowego. Meble z kolekcji Klasik wykonujemy z litego drewna sosnowego najwyższej jakości. Ta kolekcja cieszy się klasycznym stylem. Meble tworzymy według najnowszych standardów. Blaty delikatnie zaokrąglone, drewniane uchwyty i frezowane drzwi, sprawiają, że meble współgrają z całością wnętrza.

Meble te wykańczamy ekologicznym wodnym lakierem bezbarwnym. Cechują się solidną i trwałą konstrukcją, i jak wcześniej wspominaliśmy trwałym wykończeniem w postaci ekologicznego lakieru. Dodatkową cechą charakterystyczną jest to, że meble z litego drewna można wspaniale dopasować do każdego miejsca wolnego, w danym pomieszczeniu. Oferujemy meble w różnych rozmiarach, tak by mogli Państwo wygodnie i bez problemu dopasować je do własnego salonu i pokoju, kuchni i sypialni. Seria mebli Klasik, jest serią o bardziej tradycyjnych meblach, jednak szeroki ich wybór sprawia, że pasują one do każdego stylu.

Meble z drewna sosnowego są niezwykle trwałe, oraz emanują swoim naturalnym wdziękiem. Mamy dla Państwa również propozycję na Wasze życzenie, możemy meble wybarwić naturalnym woskiem z naszej podstawowej palety barw.

W tej ofercie mebli Klasik sosnowych znajdziecie meble do każdego pomieszczenia i na każdą kieszeń. Oferujemy szafy sosnowe, komody sosnowe, łóżka i regały sosnowe, witryny i szereg innych mebli, które mogą Państwo zobaczyć na naszej stronie internetowej w naszej ofercie. Meble zarówno do gabinetów, salonów, oraz hoteli, gdzie mogą Państwo wyposażyć elegancko każde wnętrze, wprowadzając atmosferę przytulności i ciepła.

Nasza cała oferta podzielona jest na różne kolekcje, dlatego też możecie Państwo dokonać wyboru, ściśle według własnego gustu i upodobania.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.