Meble woskowane

Meble woskowane to meble drewniane bliskie natury. Dlatego doceniane są przez stale rosnącą grupę osób poszukujących do swoich wnętrz produktów ekologicznych, naturalnych i korzystnie wpływających na zdrowie oraz samopoczucie.

Wykonujemy je z litego drewna sosnowego, które następnie pokrywamy warstwą wosku naturalnego na bazie wosku pszczelego. Bogata paleta kolorów wosków pozwala nam stworzyć meble w wielu pięknie prezentujących się kolorach od jasnych barw po odcienie ciemne. To daje możliwość wyboru koloru odpowiadającego naszym potrzebom.

Typowe dla mebli woskowanych są stylizowane zdobienia które wykonujemy ręcznie. Dzięki Zawiasom i uchwytom mebli woskowanych nawiązujemy do stylu, jaki meble woskowane prezentują.

Aby utrzymać ten sam charakter, wygląd mebli woskowanych idzie również w parze z ich rozwiązaniami technicznymi. Szuflady nie posiadają prowadnic, choć ich brak nie utrudnia ich wysuwania.

Meble woskowane, za sprawą użycia wosku, czynią meble pięknymi i jedwabiście gładkimi. Wosk stosowany jest do konserwacji drewna od czasów starożytnych. Jest materiałem naturalnym korzystnie wpływającym tak na drewno, jak i nasz organizm. Zachęcamy dlatego do ich kupna. Dzięki czemu przekonają się Państwo, jak wiele może się zmienić dzięki obcowaniu z naturą.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4