Półki sosnowe

Półki z litego drewna

Dzisiaj mamy przyjemność zaprezentować Państwu wspaniałą modułową półkę w kształcie plastra miodu. Jest to półka o nieprzeciętnym designie. Nowoczesna stylizacja i projekt sprawia, że całość jej wykonania przyciąga swoim wyglądem. Budzi ciepłe skojarzenia plastra miodu i zachęca czytelników, do gromadzenia książek w nowoczesny ciekawy sposób.

Sosnowa półka pozwala na sprawną organizację przestrzeni. Zagospodarowanie książek i różnego rodzaju bibelotów. Możemy również wyeksponować własne zdjęcia i pamiątki z wakacji i jak wcześniej wspominaliśmy książki, które stają się ozdobą w każdym domu. Półka ta staje się niezwykłym elementem na ożywienie całego wnętrza. Jest swego rodzaju urozmaiceniem całej powierzchni ściennej. Możemy ją umieścić  w salonie, jak i w sypialni. W przedpokoju i wszędzie tam, gdzie można ozdobić ładnie wnętrze, oraz wyeksponować to, co chcemy.

Półki drewniane

Drewniana półka heksagon  z uwagi na swój modułowy charakter, nie zabiera zbyt dużo miejsca. Ułatwia nam tworzenie przestrzeni, na której możemy śmiało eksperymentować. W przypadku półek modułowych system ten umożliwia nawet zabawę. Pojedyncze elementy możemy ze sobą dowolnie łączyć. Wena twórcza i wyobraźnia są tutaj mile widziane.

Półka jest niezwykle dekoracyjna, składa się z kilku heksagonów. Z połączenia wielu modułów możemy stworzyć unikatowy kształt i wzór, który będzie sprzyjać całemu wnętrzu. Ożywi je i doda blasku.

Półka modułowa nie zawiera pleców, można ją również z powodzeniem postawić na komodzie i stoliku. Posiada zarówno funkcję stojącą, jak i wiszącą. Półka jest niezwykle pojemna i pomieści z powodzeniem zabawki i książki, bibeloty. Gdy zechcecie Państwo umieścić ją w kuchni, również spełni swoją funkcję jako miejsce na przyprawy i na drobne artykuły gospodarstwa domowego.

Jeśli chcą Państwo stworzyć swoją własną niepowtarzalną kompozycję półki, to zapraszamy, aby wybrać kolory i zapytać nas o wycenę takiej półki. Po zatwierdzeniu zamówienia i wykonaniu go, półka w całości zostanie wysłana do Waszych rąk.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru zgodnie ze swoim gustem.