Regały sosnowe

Regały i witryny drewniane lakierowane.

W naszej bogatej ofercie nie może zabraknąć regałów i witryn drewnianych. Powinny one zająć swoje miejsce w eleganckim salonie i sypialni czy jadalni. Witryna to mebel, który zdobi pięknie nasz dom. Wykonujemy je z najwyższej jakości drewna sosnowego. Posiadają różną formę i kształt oraz odmienną stylistykę.

Powinniśmy wybrać taką witrynę, która zespoli się z pomieszczeniem, w jakim ma zająć miejsce. Jeśli zechcecie wybrać witrynę do salonu, powinny to być witryny bardziej eleganckie. Posiadają one więcej przeszkleń i delikatnych ornamentów i uchwytów zdobionych. Te klasyczne witryny wyróżniają się ponadczasowym stylem i designem, który fascynuje i zaraża nas swoim niespotykanym wdziękiem i stylem.

Wybierając witrynę do jadalni, będzie bardziej praktyczna. Prostsza i służąca przede wszystkim do przechowywania w niej obrusów i świec. Serwetek i różnego rodzaju akcesoriów dotyczących stołów w jadalni. Możemy  również w takiej witrynie zaprezentować w jej górnej części zastawę i misy, wazy i talerze i wszelkiego rodzaju kuchenne dodatki.

Kupując witrynę do  gabinetu lub salonu, możemy schować w niej książki i gazety oraz wszelkiego rodzaju bibeloty, które zechcemy w niej umieścić. Musimy jednak pamiętać, że witryna powinna być dopasowana do stylu, w jakim urządzony jest dom. Musi zgrać się z kolorystyką wnętrza i całością formy.

Gdy mamy do czynienia z pomieszczeniem jasnym, gdzie ściany pomalowane są słonecznymi farbami, wybierzmy białą witrynę. Witryny rustykalne, zainspirowane designem wprost ze wsi, będą dobrze współgrać z meblami antycznymi i przyciężkimi, masywnymi okuciami itd.

Witryny drewniane

Jeśli jesteście miłośnikami prostych form, to nowoczesne witryny do salonu, będą jak najbardziej na miejscu.

Następnym wspaniałym meblem wartym uwagi jest regał drewniany. Regały na książki i dokumenty, oraz na różne przedmioty domowe. Regały doskonale komponują się w salonie i sypialni, oraz w pokoju dziecka. Dzięki nim wspaniale zagospodarujemy powierzchnię mieszkania. Zajmują tak niewiele przestrzeni i jednocześnie potrafią pomieścić w sobie wiele niezbędnych rzeczy, jak książki i pamiątki. Różne bibeloty i zabawki, jeśli chodzi o pokój dziecka. Regały i witryny wykonujemy solidnie z sosnowego drewna. Wykańczamy je ekologicznym wodnym lakierem bezbarwnym.

Serdecznie zapraszamy do zakupu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5