Stelaże

Stelaże

Stelaże są  jednym z najbardziej pomijanych elementów wyposażenia naszej sypialni i zarazem najbardziej potrzebnym. Sam  pozostaje często w ukryciu, ukrywamy go pod materacem, jak i pod pościelą. Bardzo łatwo jest go zastąpić zwykłymi sosnowymi deskami, jednak to nie oddaje faktu tego, że cały stelaż jest potrzebny i spełnia on bardzo ważną funkcję w naszej sypialni.

Stelaże do łóżek, zwiększają komfort spania i wpływają znacząco na wygodę łóżka. Cechuje przede wszystkim wysoka sprężystość, która w połączeniu ze sprężystością materaca staje się silnym podparciem i daje skuteczną amortyzację, gdy nacisk na materac staje się zbyt ciężki.

Posiadają wbudowaną możliwość regulacji. Jest to regulacja twardości, gdzie możemy sobie wyregulować tę część łóżka, która jest narażona nadmiernie na obciążenia. To jest bardzo ważne dla wygody naszego całego ciała. Wszystko zależy od tego, ile chcemy zainwestować w stelaż i jakiego rodzaju stelaż nas interesuje.

Stelaże z regulacją pozwalają ustawić zagłówek i podnóżek pod kątem. Możemy z powodzeniem spać w łóżku z nogami uniesionymi pod kątem. Stelaże przeważnie mają różne strefy twardości zazwyczaj od 5 do 7, dlatego też współpracują doskonale z materacami strefowymi. W przeciwieństwie, do desek są odpowiednio przystosowane do łóżka. Są jego fundamentem, jak by samym dnem łóżka. Ich zadaniem jest pozostaniem sprężystymi, nie rozsychają się i nie pękają, pozostają sprężystymi.

Reasumując, stelaż znacznie podnosi wygodę i komfort wypoczynku. Jest swego rodzaju wspomagaczem materaca. Ich współpraca przynosi wiele korzyści dla wszystkich, tych, którzy zdecydują się na jego dobroczynne działanie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą stelaży oraz wyboru odpowiedniego dla siebie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6