Szafki na buty sosnowe

Szafki na buty sosnowe

Jedno jest pewne, nasze buty i kapcie czy kalosze potrzebują swojego stałego miejsca, gdzie będą mogły swobodnie przebywać i przy tym nie przeszkadzać nikomu i nie plątać się pod nogami. W tym celu wzbogaciliśmy naszą ofertę o drewniane lakierowane szafki na buty.

Jeśli jesteście Państwo posiadaczami przedpokojów i korytarzy, to gdy postawicie w nich drewnianą szafkę na buty, całe wnętrze natychmiast się zmieni. Stanie się bardziej ciepłe i przytulne i nabierze miłego charakteru.

Dlaczego tak jest? Oraz jak to działa?

Nasze szafki na buty wykonujemy z naturalnego sosnowego drewna. Szafeczki te wprost zachwycają swoim pięknym wyglądem i wspaniałym urokiem. Wszystko to zawdzięczają również temu, że są z naturalnego drewna i ono zachwyca swoim pięknem i ciepłą barwą. Całość sprawia, że człowiek ma wrażenie przebywania blisko natury.

Szafki sosnowe  wykonujemy w różnym stylu. Niejedna z nich nawiązuje do bardzo modnego dzisiaj stylu skandynawskiego, który wykazuje się niezwykłą prostotą i minimalizmem. Zachwyca nas, gdy możemy cieszyć się z tych małych mebli, stworzonych z myślą o naszych butach. Gdy znudziła ci się wąska długa szafka, to zapraszamy do nieco innego kształtu i koloru. Szafki wykonujemy w różnym stylu i guście, tak by każdy z Was mógł wybrać coś na miarę własnych oczekiwań.

U nas znajdziesz szafki z trzema bądź czterema drzwiczkami. Szafki, które w bardzo prosty i funkcjonalny sposób można otwierać i zamykać, nie obawiając się, że ubieranie butów stanie się jakimś ciężkim zajęciem. Szafki na buty przynoszą wręcz bardzo korzystne rozwiązanie dla naszych butów i kapci, czy kaloszy. Szczególnie gdy mamy dzieci, które często porzucają obuwie tuż przy wejściu do domu. W takim przypadku szafki stają się świetnym rozwiązaniem na utrzymanie porządku w „świecie butów”. Dzieci mogą uczyć się jak je układać w pułkach i dbania o czystość i porządek. Tak więc można by rzec, że wygoda i zabawa i pewne obowiązki idą ze sobą w parze. Miły i wspaniały urok szafek umila nam życie i świetnie prezentuje się jako wyposażenie domu.

Serdecznie zapraszamy do zakupu.