Witryny sosnowe

Regały i witryny drewniane lakierowane.

W naszej bogatej ofercie nie może zabraknąć regałów i witryn drewnianych, które powinny zająć swoje miejsce w eleganckim salonie, sypialni czy jadalni. Witryna to mebel, który zdobi pięknie nasz dom. Wykonujemy je z najwyższej jakości drewna sosnowego, posiadają różną formę i kształt oraz odmienną stylistykę.

W zależności od przeznaczenia powinniśmy wybrać taką witrynę, która zespoli się z pomieszczeniem, w jakim ma zająć miejsce. Jeśli zechcecie Państwo wybrać witrynę do salonu, polecamy witryny bardziej eleganckie. Posiadające więcej przeszkleń i delikatnych rzeźb, ornamentów i uchwytów zdobionych. Te klasyczne witryny wyróżniają się ponadczasowym stylem i designem, który fascynuje i zaraża swoim niespotykanym wdziękiem, jak i stylem.

Witryny sosnowe

Gdy zechcemy wybrać witrynę do jadalni, wybierzmy bardziej praktyczną. Prostszą i służącą przede wszystkim do przechowywania w niej obrusów i świec. Serwetek i różnego rodzaju akcesoriów dotyczących stołów w jadalni. Możemy z powodzeniem również w takiej witrynie zaprezentować zastawę i misy, wazy i talerze i wszelkiego rodzaju kuchenne specyfiki. Będą one wspaniale prezentować się w witrynie.

Jeśli chcemy zakupić witrynę do wyposażenia gabinetu lub salonu, będzie ona dobrym meblem na książki, gazety oraz wszelkiego rodzaju bibeloty, które zechcemy w niej umieścić. Musimy jednak pamiętać, że witryna musi być dopasowana do stylu, w jakim urządzony jest dom. Musi zgrać się z kolorystyką wnętrza i całością formy.

Można wyszczególnić parę rzeczy, gdy mamy do czynienia z pomieszczeniem jasnym. Do ścian pomalowanych  słonecznymi farbami, polecamy białą witrynę. Witryny rustykalne, zainspirowane designem wprost ze wsi, będą dobrze współgrać z meblami antycznymi, przyciężkimi, masywnymi okuciami itd.

Natomiast gdy jesteście Państwo miłośnikami prostych form, to nowoczesne witryny do salonu, będą jak najbardziej na miejscu.

Następnym wspaniałym meblem wartym uwagi jest regał drewniany, regały na książki, dokumenty, oraz na różne przedmioty domowe. Regały doskonale komponują się w salonie, sypialni, oraz w pokoju dziecka. We wspaniały sposób zagospodarowują powierzchnię mieszkania, zajmując tak niewiele przestrzeni, a jednocześnie potrafią pomieścić w sobie wiele niezbędnych rzeczy, jak książki, różne bibeloty, czy zabawki, jeśli chodzi o pokój dziecka. Regały i witryny wykonane są solidnie z sosgo drewna wykończone ekologicznym wodnym lakierem bezbarwnym.

Serdecznie zapraszamy do zakupu.