Kolekcje

KOLEKCJE MEBLI SOSNOWYCH SOSNOWE MEBLE KLASIK

Meble te zostały wykończone ekologicznym wodnym lakierem bezbarwnym. Cechują się solidną i trwałą konstrukcją i  trwałym wykończeniem w postaci ekologicznego lakieru. Dodatkową cechą charakterystyczną jest to, że meble z litego drewna można wspaniale dopasować do każdego miejsca, w danym pomieszczeniu. Meble dostępne w różnych oferowanych dla Państwa rozmiarach, tak by mogli Państwo wygodnie i bez problemu dopasować je do własnego salonu i pokoju, kuchni i sypialni. Seria mebli Klasik, jest serią o bardziej tradycyjnych kształtach. Szeroki ich wybór sprawia, że pasują one do każdego stylu.

Meble z drewna sosnowego są niezwykle trwałe i emanują swoim naturalnym wdziękiem. Na Wasze życzenie, możemy meble wybarwić naturalnym woskiem z naszej podstawowej palety barw.

W tej ofercie mebli sosnowych Klasik znajdziecie meble do każdego pomieszczenia i na każdą kieszeń. Oferujemy szafy sosnowe i komody drewniane, łóżka sosnowe i regały drewniane, witryny sosnowe, oraz szereg innych mebli i dekoracji, które mogą Państwo zobaczyć na naszej stronie internetowej. Meble zarówno do gabinetów i salonów, oraz hoteli. Z nami mogą Państwo wyposażyć elegancko każde wnętrze, wprowadzając atmosferę przytulności i ciepła.

Nasza cała oferta podzielona jest na różne kolekcje, dlatego też możecie Państwo dokonać wyboru, ściśle według własnego gustu i upodobania.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

sypialnia sosnowa
meble eko

SOSNOWE MEBLE EKO

Meble EKO przedstawiają  nowoczesne i designerskie wyposażenie naszych wnętrz. Inspirujące formy i wzory o różnorodnej kolorystyce sprawią, że Państwa wnętrze będzie cieszyło się nowoczesnym i klasycznym stylem. Oryginalne zestawy mebli wraz z kompletami wypoczynkowymi, będą bardzo praktyczne w użytkowaniu, lecz również wizualnie niezwykłe i przykuwające uwagę.

Meble EKO są dla wszystkich tych, którzy planują urządzić swój salon ze smakiem i gustem. Wszystkie meble wykonujemy z litego drewna sosnowego i wykańczamy ekologicznym wodnym lakierem, co chroni przed niekorzystnym wpływem czynników mechanicznych, takich jak otarcia i wgniecenia, oraz odporne są na wodę, gdyż nie przepuszczają jej w głąb ich struktury. Dlatego możecie być Państwo pewni, że meble są chronione i będą Wam służyć na długie lata. Zapraszamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszych mebli.

SOSNOWE MEBLE JAŚ I MAŁGOSIA

W naszej ofercie możecie Państwo zobaczyć dziecięce szafy i komody, łóżka i skrzynie. Wszystkie te meble pomieszczą w sobie dziecięce ubrania i artykuły szkolne, książki i gazety, komiksy i zabawki. Meble są niezwykle pojemne i zapraszają swoim wdziękiem, do tego, by móc z nich korzystać w sposób zgodny z przeznaczeniem.

Jeśli chcesz sprawić swojemu dziecku wspaniały prezent, dobrą zabawę to zapraszamy do zakupu mebli z serii Jaś i Małgosia. Poza cudownym wizualnym efektem, są niezwykle funkcjonalne i ergonomiczne. To one dostosowują się do określonych potrzeb człowieka, a nie człowiek do nich, przez co służą nam najlepiej jak potrafią.

Wasze pociechy z pewnością będą odkrywać swoje miejsce, wśród tak wspaniałych mebli, które będą towarzyszyć im w ich dorastaniu i spędzaniu czasu z rodziną lub samodzielnie w pokoju, odrabiając lekcje, bawiąc się, grając. Wszelkie ubrania i zabawki znajdą na pewno swoje stałe miejsce, gdy będzie można powkładać je we wspaniałe szafy i komody, biurka. Łóżka przyniosą komfort spania, wygodę i będą cieszyć oko naszych pociech. Serdecznie zapraszamy Państwa do zakupu.

drewniane meble dziecięce