Kolory

kolorystyka mebli sosnowych

Kolory mebli sosnowych

Jeśli nie wiecie jakie kolory mebli sosnowych wybrać prześlemy Wam darmowe próbki kolorów. Proponowana przez nas kolorystyka mebli sosnowych to piękne odcienie bieli i brązów.

Nie wszyscy wiedzą, że kolor ma duży wpływ na nasze samopoczucie i odzwierciedla nasz charakter:

 

BRĄZ:

Kolor brąz jest kolorem ciepłym i przytulnym dla pomieszczeń. Dlatego klienci bardzo chętnie i najczęściej decydują się na ten kolor.  Ekologiczna powłoka na bazie wosku pszczelego, nadaje unikalny charakter naszym meblom. Wosk naturalny podkreśla słoje i sęki drewna oraz chroni przed wilgocią. Odcienie brązu nadają wnętrzu spokój i harmonie, dlatego często spotykany jest w pomieszczeniach biurowych.

BIEL:

Kolor biały powiększa optycznie pomieszczenia i sprawia, że pokój staje się przejrzystszy i czysty. Meble w kolorze białym łagodzą emocje i dają poczucie swobody. Naukowcy udowodnili, że kolor biały jest dla osób dynamicznych i samodzielnych, otwartych na nowe pomysły. Kolory ciepłe idealnie komponują się z kolorami jasnymi. Biel jest elegancka i zawsze w modzie a można z nią łączyć absolutnie wszystko oczywiście pamiętając o umiarze.

NATURALNA SOSNA:

Dla wielbicieli tego co naturalne proponujemy meble wykończone woskiem bezbarwnym. Meble w kolorze naturalnej sosny to meble ciepłe i pełne delikatnego uroku. Rozjaśnią wnętrze i pozytywnie wpłyną na nasze samopoczucie. Jak każde drzewo jest inne tak i nasze sosnowe meble są unikatowe i niepowtarzalne.

Koniecznie sprawdźcie naszą ofertę klasycznych mebli z litego drewna

Polecamy również rustykalne meble woskowane